Titulinis > Mokymosi objektai

Mokymosi objektų sąrašas


Sukursite rašinį apie savaitgalio dieną – šeštadienį arba sekmadienį. Paaiškinsite, kodėl vieną dieną labiau mėgstate nei kitą savaitgalio dieną. Savo nuomonę pagrįsite keliais argumentais ir, remdamiesi savo patirtimi, paaiškinsite.
Peržiūrėta: 676

Trumpai aprašysite nuotykių knygos veikėją, įvertinsite jo poelgius.
Peržiūrėta: 759

Sukursite savo artimiesiems laišką, kuriame pranešite, kaip jums sekasi kelionėje.
Peržiūrėta: 595

Parengsite linksmą laikraštuką pasinaudodami tinkamais „Išdaigų miestelio“ skiltyje jau sukurtais tekstais (rašiniu, laišku, šventės pristatymu, skelbimu) ir sukurdami naujus tekstus, atsižvelgdami į laikraščio modelyje siūlomas temas.
Peržiūrėta: 640

Parengsite laikraštį apie tikrus ir išgalvotus stebuklus, įdomius įvykius ir netikėtas istorijas.
Peržiūrėta: 887

Sukursite dienoraščio formos rašinį apie žalingą įprotį, kuriam tvirtai galite pasakyti „Ne!“.
Peržiūrėta: 743

Naudodamiesi sakmės modeliu sukursite sakmę apie šiuolaikinį daiktą.
Peržiūrėta: 848

Sukursite rašinį apie pasirinktą kūno kultūros pamoką, ją aprašysite pagal įvykių seką. Pasidalysite įspūdžiais, įsivertinsite, kaip sekėsi.
Peržiūrėta: 714

Parašysite rašinį, kuriame paaiškinsite, kas, jūsų nuomone, yra eilėraštis, kaip sukurti eilėraštį apie kokį nors daiktą, kuo eilėraštis skiriasi nuo daikto aprašymo. Sukursite eilėraštį apie daiktą.
Peržiūrėta: 623

Sukursite oficialų prašymą savo ar pasakos veikėjo vardu.
Peržiūrėta: 1115

Žaisdami tapsite režisieriais ir sukursite pjesę apie bendraamžių išdaigas.

Peržiūrėta: 479

Parašysite laišką neatsakingai internete naršančiam bendraamžiui ir perspėsite dėl nesaugaus elgesio.
Peržiūrėta: 710

Sukursite samprotavimo rašinėlį apie tai, kaip būtų galima išgyventi negyvenamoje saloje.
Peržiūrėta: 856

Sukursite pasakojimą apie tai, kaip vaikas, mėgęs rašyti eilėraščius, tapo žinomu poetu. Pasirinkę aplinką, veikėjus, daiktus užrašysite šią sėkmės istoriją įterpdami į ją savo sukurtų eilėraščių. Siekdami įtaigumo ir vaizdingumo galite pasinaudoti pagalba.

Peržiūrėta: 596

Parengsite laikraštį apie mokyklinį gyvenimą, pasinaudodami tinkamais „Bendraamžių klubo“ skiltyje jau sukurtais tekstais (rašiniu, laišku, interneto svetainės aptarimu) ir sukurdami naujų tekstų (gal apie patrauklios profesijos žmogų, mokinių kūrybą, veiklą po pamokų).
Peržiūrėta: 7041

Parašysite sau į ateitį laišką, kuriame priminsite praeitį – vaikystę, mokyklos metus.
Peržiūrėta: 823

Parašysite mandagų laišką teatro direktoriui ir pasidalysite įspūdžiais apie matytą spektaklį bei apsilankymą jo teatre. Papasakokite, kada buvote teatre, kokį spektaklį žiūrėjote, koks jūsų laiško tikslas: pasidalyti įspūdžiais apie spektaklį, pagirti, padėkoti... Įvertinsite spektaklio turinį, aktorių vaidybą, žiūrovų reakciją, teatro interjerą ir pan.
Peržiūrėta: 659

Prisiminkite, kas būdinga pasakojimui ir meniniam aprašymui. Pasirinkite aplinką, veikėjus ir detales. Sukurkite pasakojimą su įžanga, dėstymu ir pabaiga apie išvyką į Gedimino arba Trakų pilį. Į pasakojimą įterpkite meninį pilies aprašymą. Jis bus įtaigesnis, jei vartosite pagalbos skiltyje siūlomus žodžių junginius su būdvardžiais ir dalyviais.

Peržiūrėta: 686

Naudodamiesi pateiktu pristatymo modeliu galėsite raštu parengti pasirinktos lietuvių smulkiosios tautosakos knygos (patarlių, priežodžių, mįslių, greitakalbių, skaičiuočių ir kt. rinkinys) ar knygos su smulkiosios tautosakos intarpais (pvz., K. Borutos, P. Cvirkos, J. Jankaus, V. Petkevičiaus ar kt.) pristatymą.
Peržiūrėta: 1237

Naudodamiesi minčių žemėlapio pasiūlytais elementais sudarysite klausimų žemėlapį, kuris padės iš vyresnio žmogaus paimti interviu apie pasakas.

Peržiūrėta: 1016
Pasirinkite veiklos sritis: