Titulinis > Mokymosi objektai

Mokymosi objektų sąrašas


Pristatysite jums smagiausią tradicinę kalendorinę lietuvių šventę – Užgavėnes, Velykas, Jonines, Žolinę ar Kalėdas...
Peržiūrėta: 490

Sukursite minčių žemėlapį, kuris padėtų suplanuoti samprotavimo rašinėlį apie išgyvenimą negyvenamoje saloje.

Peržiūrėta: 642

Palyginsite literatūrinės pasakos veikėją su liaudies pasakos veikėju, pritardami pateiktiems teiginiams arba juos paneigdami.
Peržiūrėta: 1856

Naudodamiesi nurodyta schema apibūdinsite pasakos veikėjus, susiplanuosite ir parašysite rašinį apie pasakos veikėją.
Peržiūrėta: 1225

Sukursite eiliuotą sveikinimą draugui.
Peržiūrėta: 663

Klausydami tekstus sužinosite, kas būdinga teatrui ir kuo ypatinga draminė kalba. Paklausysite dramos kūrinių ištraukų. Atlikę užduotis mokėsite atsirinkti reikiamą informaciją, žinosite, kuo drama skiriasi nuo kitų literatūros rūšių. Mokėsite vartoti frazeologizmus, suprasite patarlių ir priežodžių reikšmę, mokėsite juos vartoti savo kalboje.
Peržiūrėta: 707

Naudodamiesi rasta informacija apie pasirinktą sporto šaką, parengsite skaidres ir jas pristatysite.
Peržiūrėta: 562

Aprašysite seniausią nuotrauką jūsų šeimos fotoalbume.
Peržiūrėta: 689

Sudarysite žemėlapį, kuris padėtų aprašyti seniausią jūsų albumo nuotrauką. Pasirinksite tris erdvės taškus (pavyzdžiui, priekyje, toliau, toliausiai) ir nuosekliai papasakosite.

Peržiūrėta: 835

Pristatysite draugams tikrą ar išgalvotą pramogų parką.

Peržiūrėta: 538

Parengsite laikraštį apie pramogas ir nuotykius.
Peržiūrėta: 573

Parengsite laikraštį apie matytą spektaklį, elgesį teatre, aktoriaus profesiją. Sukursite veikėjų dialogą ir monologą, palyginsite įvairios nuotaikos žmonių išraišką ir elgesį, pafantazuosite, kokį augalą ar gyvūną galėtumėte suvaidinti.
Peržiūrėta: 652

Pateikiami tekstai jus supažindins su teatro kilme iš magiškųjų apeigų, su vaikų žaidimu – vaidyba, su dramos žanro ypatybėmis.
Peržiūrėta: 590

Sukursite kvietimą vyresniam žmogui atvykti į klasės pasakų popietę ir paprašysite, kad šis sutiktų pasidalyti įspūdžiais, patirtais vaikystėje skaitant pasakas ir jų klausantis, o gal ir pasaką pasekti.
Peržiūrėta: 908

Sudarysite minčių žemėlapį samprotaujamajam rašiniui apie sekmadienį: viduryje įvardysite pasirinktą temą, nuo jos brėšite kitas šakas, o nuo jų – šakeles su išsamesnio argumentų paaiškinimo žodžiais.

Peržiūrėta: 625

Čia rasite trijų lygių užduotis – senųjų vaidybinių lietuvių liaudies žaidimų „Varna“, „Medžiotojas“ ir „Aveles ganyti“ tekstus, kuriuose reikės rasti ir išskirti tiesioginę kalbą. Galbūt susidomėsite senaisiais liaudies žaidimais ir išmoksite juos žaisti? Tuomet užduočių nauda būtų dvejopa...
Peržiūrėta: 1219

Skaitydami formulinę pasaką, humoristinį prozos tekstą ir eilėraštį, mokysitės suvokti humoristinio teksto prasmę, vertybes ir struktūrą, vertinti juokingą įvykį, žodžių žaismą eilėraštyje.
Peržiūrėta: 573

Aptarsite su draugais pasirinktą interneto svetainę, skirtą mokyklinio amžiaus vaikams. Galėsite papasakoti ir apie mokyklos (klasės) svetainę arba apie tą, kurioje dabar rengiate užduotis.
Peržiūrėta: 655

Parengsite laikraštį sporto tema, pasinaudodami tinkamais „Sporto slėnio“ skiltyje jau sukurtais tekstais (rašiniu, laišku, sporto šakos pristatymu, skrajute) ir sukurdami naujų tekstų.
Peržiūrėta: 659

Sukursite oficialų skelbimą ir jame pranešite apie teminį renginį, pavyzdžiui, Kaukių pokylį, Užgavėnes, Išradingiausios klasės konkursą, Juokų dieną... Prisiminsite, kad informaciniame tekste svarbiausia – aiškumas, tikslumas, konkretumas, nors galėsite skelbimą paįvairinti viena įdomesne detale: nurodyti programą arba įdėti ištraukų iš įžymių žmonių kūrybos, išryškinti svarbiausius žodžius arba rašyti skirtingomis raidėmis...
Peržiūrėta: 1086
Pasirinkite veiklos sritis: