Titulinis > Mokymosi objektai

Mokymosi objektų sąrašas


Sukursite eiliuotą sveikinimą draugui.
Peržiūrėta: 609

Išsiaiškinsite arba pasikartosite, kaip nuosekliai paaiškinti ir užrašyti žaidimo instrukciją. Remdamiesi žaidimo užrašymo modeliu sudarysite pasirinkto žinomo ar pačių sukurto žaidimo instrukciją.
Peržiūrėta: 605

Sukursite matyto spektaklio arba savo vaidinimo programėlę. Prisiminsite, kad informaciniame tekste svarbiausia yra aiškumas, tikslumas, konkretumas. Galėsite programėlę paįvairinti ir viena įdomesne detale: įdėti ištraukų iš dramos kūrinio ar vaidinimo scenarijaus, išryškinti svarbiausius žodžius arba rašyti skirtingomis raidėmis.
Peržiūrėta: 564

Parengsite skrajutę „Ateities čempiono rytas“, kurioje paskatinsite bendraamžius mankštintis ir pusryčiauti, kad jie augtų sveiki ir sportiški. Aprašysite, kaip atlikti mankštos pratimą, kaip pasigaminti pusryčius.
Peržiūrėta: 596

Parengsite Padėkos raštą savo draugui už jo kilnų riterišką elgesį: nuoširdžią pagalbą, guodžiamą žodį, drąsų poelgį.
Peržiūrėta: 548

Parengsite smulkią kelionės dienotvarkę.
Peržiūrėta: 437

Čia rasite trijų lygių užduotis – rišlius tekstus, parengtus pagal lietuvių liaudies sakmę „Vėjas ir vaikas“, S. Zobarsko ir R. Černiausko kūrinius. Šiuos tekstus sieja ne tik užduotis – parinkti tinkamus tiesioginės kalbos ir kreipinių skyrybos ženklus, bet ir tema: rasite pasakojimus apie tris senelius – senelį vėją, senelį burtininką ir senelį pokštininką.
Peržiūrėta: 6008

Čia rasite trijų lygių užduotis – senųjų vaidybinių lietuvių liaudies žaidimų „Varna“, „Medžiotojas“ ir „Aveles ganyti“ tekstus, kuriuose reikės rasti ir išskirti tiesioginę kalbą. Galbūt susidomėsite senaisiais liaudies žaidimais ir išmoksite juos žaisti? Tuomet užduočių nauda būtų dvejopa...
Peržiūrėta: 1089

Atlikdami šias užduotis, mokysitės vienarūšių sakinio dalių skyrybos. Čia rasite trijų lygių užduotis – atskirus sakinius ir du rišlius tekstus tautosakos temomis.
Peržiūrėta: 3094

Čia rasite trijų lygių užduotis. Tai rišlūs tekstai, parengti pagal nuotaikingą šiuolaikinio lietuvių rašytojo Vytauto Račicko knygą vaikams „Zuika dar gyvas“. Parinkdami šiems tekstams trūkstamus skyrybos ženklus galėsite kartoti įvairius skyrybos atvejus.
Peržiūrėta: 1651

Čia rasite trijų lygių užduotis – atskirus sakinius ir rišlius tekstus sporto tema. Turėsite galimybę dar kartą prisiminti sudėtinių sakinių skyrybą. Taip pat sužinosite šį tą apie olimpinių žaidynių istoriją, paskaitysite apie tai, kaip žaidžiamas vienas šiandien populiariausių sporto žaidimų – futbolas.
Peržiūrėta: 2401

Atlikdami užduotis mokysitės tiesioginės kalbos skyrybos. Čia rasite trijų lygių užduotis – rišlius tekstus, parengtus pagal nuotaikingą Rimanto Černiausko knygą „Slieko pasaka“.
Peržiūrėta: 2261

Čia pasimokysite rasti ir išskirti vienarūšes sakinio dalis ir sudėtinių sakinių dėmenis.
Peržiūrėta: 1249

Atlikdami šias užduotis mokysitės kreipinio skyrybos. Čia rasite trijų lygių užduotis – sakinius įvairių pasakų motyvais.
Peržiūrėta: 2204

Atlikdami užduotis mokysitės sudėtinių sakinių skyrybos. Čia rasite trijų lygių užduotis – rišlius tekstus, parengtus pagal lietuvių rašytojo Antano Ramono knygą „Vilniaus legendos. Pasakos“.
Peržiūrėta: 826

Atlikdami šias užduotis mokysitės skirti sakinius pagal sakymo tikslą. Čia rasite trijų lygių užduotis – rišlius tekstus, parengtus pagal Vytautės Žilinskaitės ir Kazio Sajos kūrinius vaikams.
Peržiūrėta: 720

Sukursite oficialų skelbimą ir jame pranešite apie teminį renginį, pavyzdžiui, Kaukių pokylį, Užgavėnes, Išradingiausios klasės konkursą, Juokų dieną... Prisiminsite, kad informaciniame tekste svarbiausia – aiškumas, tikslumas, konkretumas, nors galėsite skelbimą paįvairinti viena įdomesne detale: nurodyti programą arba įdėti ištraukų iš įžymių žmonių kūrybos, išryškinti svarbiausius žodžius arba rašyti skirtingomis raidėmis...
Peržiūrėta: 992

Laikydamiesi rašinio trinarės kompozicijos (įžanga, dėstymas, pabaiga) sukursite tikro ar įsivaizduojamo miško aprašymą. Išmoningai derinsite rašymo būdus (pasakoti ir samprotauti galite visose dalyse, o aprašymui daugiau dėmesio skirkite dėstymo dalyje), vartosite garsažodžių.
Peržiūrėta: 1526

Suplanuosite iš anksto savo ar draugų gimtadienio šventę, kad ji būtų įdomi, prasminga ir įsimintina. Sukūrę scenarijų parašykite rašinėlį, kaip jums sekėsi.
Peržiūrėta: 632

Naudodamiesi sakmės modeliu sukursite sakmę apie šiuolaikinį daiktą.
Peržiūrėta: 844
Pasirinkite veiklos sritis: