Titulinis > Mokymosi objektai

Mokymosi objektų sąrašas


Parengsite smulkią kelionės dienotvarkę.
Peržiūrėta: 267

Pristatysite jums smagiausią tradicinę kalendorinę lietuvių šventę – Užgavėnes, Velykas, Jonines, Žolinę ar Kalėdas...
Peržiūrėta: 270

Pristatysite ekskursiją į Lietuvos istorijos ar etnografijos muziejų, aprašysite vieną įdomiausią eksponatą, įsivertinsite ekskursiją (nurodysite, ką žinojote, ką sužinojote ir ką dar norėtumėte sužinoti), remdamiesi patirtimi, patarsite kitiems muziejaus lankytojams, kaip reikėtų muziejuje elgtis, ką būtinai reikėtų pamatyti.
Peržiūrėta: 298

Žaisdami tapsite režisieriais ir sukursite pjesę apie bendraamžių išdaigas.

Peržiūrėta: 303

Pristatysite draugams tikrą ar išgalvotą pramogų parką.

Peržiūrėta: 310

Skaitydami lietuvių autorės kūrinį apie praeitį gilinsitės į mūsų tautos garbingą istoriją, ją aptarsite. Tada atliksite užduotis: mokysitės formuluoti teiginius, atpasakoti tekstą, atpažinti kūrinyje teigiamas vertybes. Perskaitę antikos mito ištrauką ir pažintinį tekstą ieškosite lietuvių ir antikos mitologijos panašumų bei skirtumų.
Peržiūrėta: 322

Žaisdami leisitės į kelionę ieškoti Poezijos šaltinio. Pakeliui pasivaikščiosite po dvaro parką, apsilankysite vienoje gražiausių pavasario švenčių – Kaziuko mugėje ir pasidairysite po paslaptingą dvarą. Atlikdami užduotis mokysitės supraste poezijos kalbą, vaizdus ir prasmes.
Peržiūrėta: 323

Parengsite laikraštį apie pramogas ir nuotykius.
Peržiūrėta: 325

Parengsite laikraštį apie savo giminės žymiausius žmones, seniausią nuotrauką, savo vardo ir pavardės reikšmę, mokyklos istoriją, įdomiausią istorinę asmenybę.
Peržiūrėta: 328

Žaisdami sužinosite, kuo įdomus senovės Graikijos dievų ir didvyrių pasaulis, kartu su Nojumi plauksite arka ir gelbėsitės nuo pasaulinio tvano, o užsukę į XIX amžiaus Lietuvos kaimą suprasite, kodėl reikia atsikratyti blogio.
Peržiūrėta: 331

Parengsite laikraštuką pasinaudodami tinkamais „Poezijos skliautų“ temoje jau sukurtais tekstais (pavyzdžiui, rašiniu, laišku, renginio pristatymu, sveikinimu) ir sukurdami naujus tekstus, atsižvelgdami į laikraščio modelyje siūlomas temas.
Peržiūrėta: 331

Naudodamiesi rasta informacija apie pasirinktą sporto šaką, parengsite skaidres ir jas pristatysite.
Peržiūrėta: 332

Sudarysite minčių žemėlapį, kad pasirengtumėte rašiniui apie tai, kaip kuriami eilėraščiai.

Peržiūrėta: 332

Skaitydami formulinę pasaką, humoristinį prozos tekstą ir eilėraštį, mokysitės suvokti humoristinio teksto prasmę, vertybes ir struktūrą, vertinti juokingą įvykį, žodžių žaismą eilėraštyje.
Peržiūrėta: 334

Sudarysite minčių žemėlapį, kuris padėtų suplanuoti rašinį arba laišką apie saugų elgesį internete.

Peržiūrėta: 335

Sudarysite minčių žemėlapį samprotaujamajam rašiniui apie sekmadienį: viduryje įvardysite pasirinktą temą, nuo jos brėšite kitas šakas, o nuo jų – šakeles su išsamesnio argumentų paaiškinimo žodžiais.

Peržiūrėta: 338

Suraskite informacijos apie vieną pasirinktą žymų Lietuvos sportininką, apie jo kelią į didįjį sportą, pasvarstykite, kas labiausiai nulėmė jo sportinius pasiekimus.
Peržiūrėta: 339

Perskaitę pateiktus kūrinius ar jų ištraukas mokysitės suprasti meninio pasaulio sąlygiškumą, lyginsite grožinį ir negrožinį tekstą, suprasite, kokį pasaulio vaizdą pateikia melų pasakos. Mokysitės pagrįsti nuomonę, atpažinti autoriaus tikslą, kūrinio ar jo ištraukos temą, pagrindinę mintį, atpažinsite kūrinio veiksmo vietą ir laiką.
Peržiūrėta: 341

Pateikiami tekstai jus supažindins su teatro kilme iš magiškųjų apeigų, su vaikų žaidimu – vaidyba, su dramos žanro ypatybėmis.
Peržiūrėta: 349

Pristatysite draugams matytą spektaklį ir įsivertinsite apsilankymą teatre (nurodysite, ką jau žinojote iš anksto apie spektaklį ir apie elgesį teatre, kokį įspūdį paliko spektaklis, kodėl dar norėtumėte grįžti į teatrą). Remdamiesi patirtimi, patarsite kitiems teatro žiūrovams, kaip reikėtų teatre elgtis.
Peržiūrėta: 351
Pasirinkite veiklos sritis: