Titulinis > Mokymosi objektai

Mokymosi objektų sąrašas


Sudarysite minčių žemėlapį, kuris padės suplanuoti rungtynių aprašymą.

Peržiūrėta: 612

Aptarsite su draugais pasirinktą interneto svetainę, skirtą mokyklinio amžiaus vaikams. Galėsite papasakoti ir apie mokyklos (klasės) svetainę arba apie tą, kurioje dabar rengiate užduotis.
Peržiūrėta: 610

Kelionę pradėsite vienintelio Europoje lėlių vežimo teatro kiemelyje. Kartu su aktoriais pailsėdami ir vaidindami keliausite į teatro festivalį, kuris įvyks Palangoje. Atlikdami užduotis sužinosite lietuvių liaudies žaidimų, susipažinsite su po kaimą klajojančiais persirengėliais, sužinosite, kokie svajingi ir sumanūs prozos tekstų veikėjai, sužinosite teatro istoriją.
Peržiūrėta: 610

Skaitydami tekstus giliau susipažinsite su mūsų klasiku Maironiu, jo asmenybe ir kūryba, patirsite, kaip jo kūryba persikelia į kitus kūrinius, kaip poezija veikia žmogų, koks gražus žvaigždėtas dangus Maironio eilutėse.
Peržiūrėta: 608

Parengsite laikraštį sporto tema, pasinaudodami tinkamais „Sporto slėnio“ skiltyje jau sukurtais tekstais (rašiniu, laišku, sporto šakos pristatymu, skrajute) ir sukurdami naujų tekstų.
Peržiūrėta: 607

Parengsite skrajutę „Ateities čempiono rytas“, kurioje paskatinsite bendraamžius mankštintis ir pusryčiauti, kad jie augtų sveiki ir sportiški. Aprašysite, kaip atlikti mankštos pratimą, kaip pasigaminti pusryčius.
Peržiūrėta: 606

Rinkinyje pateikiami tekstai jus supažindins su Užgavėnių persirengėliais bei vaidinimais, kuriuose jie dalyvaudavo. Grožinės literatūros kūrinių ištraukos padės išmokti nusakyti temą, pagrindinę mintį, susipažinti su vaikų vaizduotės žaisme, prisiminti lietuvių tautosaką.
Peržiūrėta: 605

Mokysitės atidžiai klausyti ir suvokti klausomų tekstų prasmę, įsidėmėti svarbią informaciją, nusakyti temą ir pagrindinę mintį, atpažinti autoriaus tikslus. Atlikę užduotis, mokėsite atsirinkti reikalingą informaciją, atpasakoti įvykių seką, apibūdinti pagrindinius veikėjus, veiksmo erdvę ir laiką, stebėsite, kaip kuriami veikėjų paveikslai; atpažinsite tekste teigiamas vertybes, įvertinsite veikėjų poelgius.
Peržiūrėta: 604

Parašysite laišką laikraščio ar žurnalo redaktoriui, interneto svetainės administratoriui ir paprašysite įvertinti jūsų eilėraštį arba išsakysite nuomonę apie bendraamžių eilėraščius.
Peržiūrėta: 604

Sukursite savo artimiesiems laišką, kuriame pranešite, kaip jums sekasi kelionėje.
Peržiūrėta: 599

Sukursite pasakojimą apie tai, kaip vaikas, mėgęs rašyti eilėraščius, tapo žinomu poetu. Pasirinkę aplinką, veikėjus, daiktus užrašysite šią sėkmės istoriją įterpdami į ją savo sukurtų eilėraščių. Siekdami įtaigumo ir vaizdingumo galite pasinaudoti pagalba.

Peržiūrėta: 599

Parengsite laikraštį apie matytą spektaklį, elgesį teatre, aktoriaus profesiją. Sukursite veikėjų dialogą ir monologą, palyginsite įvairios nuotaikos žmonių išraišką ir elgesį, pafantazuosite, kokį augalą ar gyvūną galėtumėte suvaidinti.
Peržiūrėta: 595

Sukursite minčių žemėlapį, kuris padėtų suplanuoti samprotavimo rašinėlį apie išgyvenimą negyvenamoje saloje.

Peržiūrėta: 590

Skaitydami šio rinkinio tekstus susipažinsite su įvairiomis imtynėmis – olimpinės penkiakovės garbingomis kovomis, Daubaro ir lokio ristynėmis, Mikės ir Juozapėlio dvikova ir mokysitės apibūdinti veikėjų savijautą, rasti pasakojimo grandinės pagrindines dalis, palyginsite skirtingų autorių kūrinius panašia tema.
Peržiūrėta: 583

Sukursite matyto spektaklio arba savo vaidinimo programėlę. Prisiminsite, kad informaciniame tekste svarbiausia yra aiškumas, tikslumas, konkretumas. Galėsite programėlę paįvairinti ir viena įdomesne detale: įdėti ištraukų iš dramos kūrinio ar vaidinimo scenarijaus, išryškinti svarbiausius žodžius arba rašyti skirtingomis raidėmis.
Peržiūrėta: 578

Sukursite šauniausio ir gabiausio jūsų pažįstamo bendraamžio charakteristiką žinių viktorinos organizatoriams.
Peržiūrėta: 576

Naudodamiesi pateiktu pristatymo modeliu parengsite pasirinktos eilėraščių knygos pristatymą.
Peržiūrėta: 572

Naudodamiesi pateiktu pristatymo modeliu raštu parengsite vienos pasirinktos lietuvių pasakų knygos ir pasakos pristatymą.
Peržiūrėta: 568

Parengsite laikraštuką pasinaudodami tinkamais „Poezijos skliautų“ temoje jau sukurtais tekstais (pavyzdžiui, rašiniu, laišku, renginio pristatymu, sveikinimu) ir sukurdami naujus tekstus, atsižvelgdami į laikraščio modelyje siūlomas temas.
Peržiūrėta: 566

Sudarysite minčių žemėlapį samprotaujamajam rašiniui apie sekmadienį: viduryje įvardysite pasirinktą temą, nuo jos brėšite kitas šakas, o nuo jų – šakeles su išsamesnio argumentų paaiškinimo žodžiais.

Peržiūrėta: 564
Pasirinkite veiklos sritis: